• Chémia

• 2014/15

Chemická olympiáda - okresné kolo

26.3.

Dňa 26. marca 2015 sa uskutočnilo okresné kolo chemickej olympiády. Našu školu reprezentovala Katarína Lacušová z 9. A triedy, ktorá sa v konkurencii 23 žiakov umiestnila ako úspešná riešiteľka na 12. mieste. Blahoželáme.

2012/13
            Chemická olympiáda – krajské kolo

25.4.

Dňa  25. 4. 2013 sa v priestoroch Strednej zdravotníckej školy v Košiciach uskutočnilo krajské kolo  49. ročníka Chemickej olympiády kategórie DzZúčastnilo sa na ňom 27 žiakov zo základných škôl košického kraja. Našu školu úspešne reprezentoval Tomáš Barbuščák z IX. A triedy, ktorý sa umiestnil na 7. mieste. Pripravovala ho Mgr. A. Nováčeková. Blahoželáme!

Obvodné kolo Chemickej olympiády
            15.3.

Dňa 15. 3. 2013 sa uskutočnilo obvodné kolo Chemickej olympiády. Blahoželáme našim žiakom IX. A triedy, Tomášovi Barbuščákovi, ktorý sa umiestnil na 3. mieste a Andrejovi Zavačanovi, ktorý je ďalším úspešným riešiteľom. Žiakov pripravovala  Mgr. Anna Nováčeková.

2011/12
            Chemická olympiáda - obvodné kolo
            22.3.2012 traja žiaci reprezentovali našu školu v obvodovom kole 48.ročníka  Chemickej olympiády. Lucia Bajtošová, žiačka IX.B triedy obsadila pekné II. miesto. Ďalší úspešní riešitelia boli Július Okály, žiak IX.A triedy a Erika Duľová, žiačka IX.B triedy. Blahoželáme.