• Fyzika

• Výsledky súťaží

• 2016/17

Fyzikálna olympiáda - okresné kolo

16.3. 2017 našu školu v okresnom kole FO úspešne reprezentovali  žiaci Martin Dam a Bruno Jakubov. V konkurencii 18 mladých fyzikov získal Martin 1. miestoBruno 3. miesto. Obom patrí  veľké poďakovanie za výborný výsledok. Martinovi budeme držať palce na krajskom kole v Košiciach.

2015/16

Fyzikálna olympiáda - krajské kolo

13.4. 2016 našu školu úspešne reprezentoval na krajskom kole Fyzikálnej olympiády v kategórii E Stanislav Švec. V konkurencii 33 najlepších fyzikov  Košického kraja obsadil krásne 6. miesto. Blahoželáme!

Okresné kolo fyzika

16.3.

16.3. 2016 sa naši mladí fyzici zúčastnili okresného kola fyzikálnej olympiády. Dosiahnuté umiestnenia v kategórii F (ôsmy ročník) Martin Dam 2. miesto, Bruno Jakubov 3. miesto, Kristína Horváthová 7. miesto.  V kategórii E (deviaty ročník) obsadil Stanislav Švec 2. miesto a postupuje na krajské kolo FO do Košíc. Všetkým žiakom patrí poďakovanie za úspešnú reprezentáciu školy.

2013/14

Fyzikálna olympiáda - krajské kolo
            16.4.

16.4. 2014 sa v Košiciach uskutočnil 55. ročník Fyzikálnej olympiády. V krajskom kolo kategórie E nás veľmi úspešne reprezentoval Daniel Broško. V silnej konkurencii 34 žiakov obsadil výborné 2. miesto. Blahoželáme!

Obvodné kolo fyzikálnej olympiády

14.3.

Dňa 14.3. 2014 sme sa zúčastnili obvodného kola Fyzikálnej olympiády. Najlepšie si počínal Daniel Broško, ktorý získal v kategórii E výborné 2. miestoPeter Štark bol v kategórii E úspešný riešiteľ a Eduard Frlička bol v kategórii F  tak isto úspešný riešiteľ. Blahoželáme!

2012/13

Fyzikálna olympiáda  - obvodné kolo

Daniel Broško z 8.A suverénne zvíťazil v obvodnom kole fyzikálnej olympiády v kategórii  E. Pripravovala ho p. uč. Ledecká. Blahoželáme!

2011/12

Krajské kolo fyzikálnej olympiády v Košiciach

Lucia Bajtošová bola úspešný riešiteľ v kategórii E, obsadila 13. miesto. Blahoželáme.

Fyzikálna olympiáda - obvod

15.3. 2012 sa dve naše žiačky zúčastnili obvodného kola fyzikálnej olympiády. Lujza Kočíková obsadila v kategórii F medzi 28 zúčastnenými 10. miesto. Lucia Bajtošová zvíťazila s veľkým  náskokom v kategórii E a postúpila na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 18.4. 2012 v Košiciach.