• Biológia

• Výsledky súťaží

• 2018/19

Okresné kolo Biologickej olympiády C kategórie

12.2.2019 sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo Biologickej olympiády C kategórie. V teoreticko-praktickej časti 1. miesto obsadila Zuzana Mackovjaková z 9.B triedy. Na 2. mieste sa umiestnila Barbara Birošová z 9.A triedy. 3. miesto obsadil žiak 8.A triedy Šimon Kirňák.  Úspešnou riešiteľkou bola aj Juliána Dovalová z 9.A triedy, ktorá sa umiestnila na 8. mieste. Srdečne blahoželáme.

2017/18

Krajské kolo Biologickej olympiády

13.3.2018 sa v Košiciach uskutočnilo krajské kolo Biologickej olympiády C kategórie. V teoreticko - praktickej časti sa umiestnila na peknom 6. mieste Zuzana Mackovjaková z 8.B triedy. Srdečne blahoželáme.

Okresné kolo biologickej olympiády C

Dňa 8.2.2018 sa uskutočnilo okresné kolo biologickej olympiády C kategórie. V teoreticko-praktickej časti 1. miesto obsadila Zuzana Mackovjaková z 8.B triedy, na 5. mieste sa umiestnila Barbara Birošová , 6. miesto obsadila Juliána Dovalová, žiačky 8.A triedy. Úspešnou riešiteľkou bola aj Paulína Petrová z 8.B triedy. Srdečne blahoželáme.

2014/15

Okresné kolo biologickej olympiády

Dňa 9.4.2015 sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo biologickej olympiády. Žiak 7.B triedy Kamil Smorada obsadil v kategórii E - zoológia pekné 3. miesto. Blahoželáme.

2013/14

Botanikiáda

Samuel Hollaar (5.A) a Samuel Fabian (5.C) vyhrali on line test - zameraný na rastliny určený pre žiakov 5. ročníka. Postúpili na regionálne kolo do Botanickej záhrady v Košiciach, kde strávili príjemný deň. Zapojili sa do rôznych aktivít na jednotlivých stanovištiach, kde sa niečo nové zábavnou formou naučili a zároveň plnili súťažné úlohy. Okrem toho sme navštívili výstavu motýľov, ktoré poletovali v skleníku a prešli sa v parku Botanickej záhrady.

Biologická olympiáda kategórie D okresné kolo

15.5.

Naši žiaci sa zúčastnili okresného kola biologickej olympiády kategórie D (6. a 7. ročník). V teoreticko-praktickej časti na 1. mieste – Daniel Dzurňák (7.C), na 3. mieste – Michaela Sebӧová (7.A), na 4. mieste – Kristína Záhradníková (7.A). V projektovej časti sa na 1. mieste umiestnil Ivan Dinga (6.B). Blahoželáme!

Biologická olympiáda krajské kolo

13.5.

Dňa 13.5. sa konalo krajské kolo biologickej olympiády v odbornosti zoológia, kde sa na 9. mieste umiestnila Viktória Kapsdoreferová, 9.A. Blahoželáme.

Biologická olympiáda kategória E - okresné kolo
            15.4.
            Dňa 15.4. sa konalo okresné kolo biologickej olympiády kategórie E, kde našu školu úspešne reprezentovala Viktória Kapsdorferová, žiačka 9.A.Súťažila v odbornosti zoológia a obsadila krásne 1. miesto. Blahoželáme a prajeme veľa úspechov v krajskom kole.

Biologická olympiáda C - krajské kolo

13.3.

13.3. sa konalo krajské kolo biologickej olympiády kategórie C, v ktorom našu školu reprezentoval Daniel Broško, 9.A. Umiestnil sa na krásnom 3. mieste. Blahoželáme!

Biologická olympiáda kategórie C - okresné kolo

Dňa 5.2.2014 sa uskutočnilo okresné kolo biologickej olympiády kategórie C. Našu školu úspešne reprezentoval Daniel Broško, žiak 9.A, ktorý obsadil 1. miesto. Blahoželáme a v krajskom kole prajeme veľa úspechov.

2012/13

2011/12

Biologická olympiáda

24.5.2012 sa uskutočnila biologická olympiáda kategórie D – okresné kolo. Z našej školy sa ho zúčastnila Miriam Kuchárová zo 7.B triedy. Obsadila krásne 2. miesto. Blahoželáme.

Biologická olympiáda - krajské kolo

Dňa 16.3.2012 sa v Košiciach konalo krajské kolo biologickej olympiády kategórie C. Z našej školy sa ho zúčastnila Lucia Majerníčková, žiačka 9.A. Obsadila 7. miesto. Blahoželáme!

Biologická olympiáda

Dňa 9.februára 2012 sa uskutočnilo okresné kolo Biologickej olympiády kategórie C. Našu školu úspešne reprezentovala Lucia Majerníčková, žiačka 9.A, ktorá obsadila 1. miesto. Blahoželáme.

Biologická olympiáda - krajské kolo

Dňa 16.3.2012 sa v Košiciach konalo krajské kolo biologickej olympiády kategórie C. Z našej školy sa ho zúčastnila Lucia Majerníčková, žiačka 9.A. Obsadila 7. miesto. Blahoželáme!

Biologická olympiáda  - okresné kolo

Dňa 9.februára 2012 sa uskutočnilo okresné kolo Biologickej olympiády kategórie C. Našu školu úspešne reprezentovala Lucia Majerníčková, žiačka 9.A, ktorá obsadila 1. miesto. Blahoželáme

2010/11

BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA - krajské kolo

Dňa 17.5.2011 sa Martin Jiroušek (8.A) zúčastnil krajského kola biologickej olympiády kategórie E v odbore botanike.  Skončil na veľmi peknom 5. mieste. Blahoželáme.

Korešpondenčná škola ekológie

Táto súťaž je zameraná na ekológiu. Pozostáva z niekoľkých kôl, v ktorých žiaci hľadajú odpovede na zaujímavé otázky. Tento školský rok bola zameraná na tému – VODA. To znamená, že sa venovala rastlinstvu, živočíšstvu, ochrane, významu, ohrozeniu,.... Z našej školy sa jej zúčastnili: Peter Štark – 6.B a Daniel Broško – 6.A. Obidvaja žiaci získali pamätný certifikát za úspešné riešenie všetkých kôl.

Biologická olympiáda – kategória E – Botanika – okresné kolo

Dňa 12.4.2011 sa uskutočnilo okresné kolo biologickej olympiády kategórie E. Zúčastnili sa ho aj naši žiaci. Súťažili v odbore botanika. Martin Jiroušek, žiak 8.A triedy, sa umiestnil na 1. mieste. Erika Duľová, žiačka 8.B triedy, obsadila 5. miesto.

Srdečne blahoželáme!

Biologická olympiáda - okresné kolo

Dňa 11.2.2011 sa konalo obvodné kolo biologickej olympiády kategórie C.

Zúčastnili sa ho aj naši žiaci. Mikuláš Pružinský – 8.B –  s témou Od vinnej revy po pohár vína skončil na 2. mieste a postupuje ďalej na krajské kolo.

Simona Suchá – 8.B – s témou Dospievanie koní skončila na 3. mieste.

Blahoželáme!