• Erazmus +

• Erazmus+ Španielsko

• 25.3.2019 Dnešný deň sme začali skvelým privítaním vo Vila Rodona a zaujímavou aktivitou sme sa zoznámili s prostredím. Potom nám žiaci zahrali úžasné divadlo Malý princ.

Posielame Vám jeho hlavnú myšlienku“Podstatné je pre oči neviditeľné“;. Program sme ukončili návštevou na radnici u pána primátora. Zajtra nás čaká krásna Barcelona

26.3.2019 Dnešný deň sme strávili v Barcelone. Najprv sme navštívili nádherný chrám Sagrada Família. Postupne sme prešli centrom mesta, kde sme videli zaujímavé pamiatky a tradičné trhovisko.

27.3.2019 Tento deň bol zameraný na plnenie úloh vyplývajúcich z projektu, kde žiaci predstavili rozprávky typické pre Slovensko a úlohou našich partnerov bolo uhádnuť názov tejto rozprávky. Santes Creus je kláštor, ktorý je pýchou tejto oblasti a páčil sa nám veľmi.

28.3. 2019 Dnešný deň nás čakala návšteva mesta Taragona. Prešli sme sa po Pont del Diable a pokračovali sme prehliadkou mesta. Deň sme zakončili v starovekom Montblanc.

29.3.2019  Posledný deň nášho  pobytu sme dokončili aktivity.  Pozreli sme výrobu vína.  Rozlúčili  sme sa na záverečnej party, po ktorej sme sa šli pozrieť, ako sa stavajú veže z ľudských tiel. Mali sme sa výborne.