• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/24

• Oznamujeme žiakom a ich rodičom, že slávnostné otvorenie tohto školského roka sa uskutoční dňa 4. 9. 2023 s týmto harmonogramom:

• 8.00  hod. - 2. až  9. roč. -   v školskom átriu
              • 8. 30 hod. - 1. roč. - za prítomnosti rodičov   na multifunkčnom ihrisku (vstup cez bránu školy pri autobusovej zastávke).

*v prípade nepriaznivého počasia žiaci 2. – 9. roč. prichádzajú priamo do tried, žiaci 1. roč. spolu s rodičmi do veľkej telocvične

Po ukončení školskej slávnosti prebehne v triedach 1 triednická hodina. Vyučovanie končí o 9. 30 hod. Prezuvky v ten deň nie sú potrebné.

Školský klub detí a školská jedáleň začínajú svoju prevádzku od   05.09.2023.

Informácia pre nových žiakov školy: Noví žiaci školy ráno prichádzajú o 7. 30 hod. na sekretariát, kde si ich vyzdvihnú triedni učitelia.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

PhDr. Bohuslav Vaľko, riaditeľ ZŠ