• Časopis OKO

• Správa o časopise

• Správa z Časopisu OKO za rok 2016/2017

Školský časopis OKO sa stal neodmysliteľnou súčasťou školského života. Dotvára celkový tvár školy. Má vysokú úroveň, o čom svedčia rôzne ocenenia. Keďže žijeme v časoch neustáleho konkurenčného súperenia, je potrebné aj v tejto oblasti mať na zreteli progres a schopnosť udržať si svoje prvenstvo, či jedinečnosť.

Redakčná rada časopisu OKO bude pracovať v tomto zložení:

Šéfredaktor: Viktória Jakubcová, IX.A

Zástupca šéfredaktora: Kristína Horváthová, IX.A

Grafická úprava: Mgr. Tatiana Rusnáková, Mgr. Ivana Cpin Brajerová a členovia redakčnej rady

Redaktori: Laura Brathová, Bibiana Birošová, Maximiliána Ferencová, Sára Lesňáková, Simona Thao Van Luong V.A; Lucia Kozubová, Emma Murdžáková, Monika Hanzélyová V.B; Ema Frniaková, Šimon Kirňák VI.A; Lenka Koščová, Viktória Lapšanská VI.C; Zuzana Mackovjaková, Diana Tomšíková VII.B; Samuel Jan Hollaar, Simona Slivošová VIII.A; Frederika Kočíková, Jakub Pollák, Bruno Jakubov, Radoslava Kráľová, Aneta Frličková IX.A; Anna Pružinská IX.C

Zodpovední: Mgr. Tatiana Rusnáková, Mgr. Ivana Cpin Brajerová

Redaktori v textoch sledujú najmä výchovné ciele a snažia sa ovplyvňovať myslenie a názory žiakov, motivovať ich, povzbudzovať do pozitívnych aktivít alebo vystríhať pred možnými omylmi. Plánujeme vydať 3 čísla časopisu a propagovať ho aj na internetovej stránke školy. V grafickej úprave školského časopisu OKO majú členovia redakčnej rady možnosť využiť teoretické vedomosti z hodín informatiky a realizovať svoje kreatívne zručnosti.