• Erazmus +

• Erazmus+ Poľsko

• Projekt : „Once Upon A Time… European Children All Together”

1. Nadnárodné stretnutie v Poľsku v Szkole Podstawowej v Długiem sa uskutočnilo v dňoch 5. až 8.10.2017.
            2. Zúčastnilo sa ňom spolu 8 učiteľov, 3 zo Španielska, 3 z Talianska a 2 učitelia zo Slovenska a tiež učitelia
            z Poľska.
            3. Program: výber loga, maskota, program pre žiakov v Taliansku a úlohy v priebehu projektu.

1.     Nadnárodné  projektové stretnutie v Poľsku v  Szkole Podstawowej v  Długiem sa uskutočnilo v dňoch 5. až 8.10.2017.

Program – pracovná návšteva Poľska

·         Privítanie školou v Dlugie (vlajky, pesnička)

·         Program  – vystúpenia detí a príhovor p. riaditeľky

·         Pracovné stretnutie – prezentácia škôl zúčastnených krajín, výber loga a maskota projektu

·         Návšteva starej školy s aktivitami

·         Pracovný obed s primátorkou

Videli sme : Zámok Kameniec, spoznanie miestnych  legiend Krosno: Jedná sa o niekdajšie stredoveké opevnené mesto, centrum obchodu s plátnom, súknom, či uhorským vínom, je to mesto v Podkarpatskom vojvodstve Ľudová skola v Žarnovcu , ako sa niekedy učilo v 19. ast.

Riešili sa a aktivity so žiakmi , ktoré sa uskutočnia v Taliansku, bolo vybrané logo a maskot projektu.

·         Pracovná večera

7.10.2017

·         Pracovné rokovanie o náležitostiach projektu

·         Pracovný obed