• Výchova k ľudským a obč. právam

• Výchova k ĽaOP

• Plán nájdete kliknutím TU

Aktivity, ktoré sa uskutočnili na škole.

1.Pripravili sme si nástenku - Ľudské práva
            2.S prvákmi sme sa zapojili do výchovného programu pod názvom –Zippyho kamaráti. Pravidelne každý mesiac sa stretávame a riešime jednotlivé
            3.Zapojili sme sa do Detského činu roka. Čítali sme si príbehy, uskutočnili hlasovanie.
            4.Na triednickej hodine sme si rozprávali o Dohovore o právach dieťaťa.
            5.Vianoce – pripravili sme 40 ks vianočných pozdravov pre seniorov do DD v SNV. Zapojili sme sa do akcie: Koľko lásky sa vmestí do krabice od topánok.
            6.Vypočuli sme si rozhlasovú reláciu - Medzinárodný deň ľudských práv.
            7.Uskutočnili sme v triede vianočnú besiedku spojenú s kultúrnym programom. Žiaci si pripravili pohostenie, pesničky, básničky, vtipy a hádanky. Vypočuli sme si vianočné piesne a koledy.

ŠKD - VĽOP - Spomienková slávnosť
            Naše mesto Spišská Nová Ves si dňa 27.1.2022 pripomenulo 77. výročie svojho oslobodenia spomienkovou slávnosťou spojenou s kladením vencov. Slávnosti na mestskom cintoríne sa zúčastnili deti zo školského klubu.